En Komik filmler Digiturk Play Yurtdışı Aile Paketinde. Üstelik 2 Ay Extra Süre de Bizden Hediye
Canlı Yayını Durdur Canlı Yayını Durdur 12 Saat Geri Al İzle 12 Saat Geri Al İzle Tekrar İzle Tekrar İzle Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde İzle Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde İzle Kurulum Yok Kurulum Yok

Digiturk Play Yurt Dışı

Türkiye’de olan biten herşeyden haberdar olun. Üstelik yıllık Aile paketi %20 indirimli, ayrıca sürenize ekstra 2 ayda bizden hediye! beIN Movies Türk ile Türk sinemasının en seçkin ve en yeni filmlerini, beIN İz ile Türkiye'nin en özgün belgesellerini ve Türkiye'nin en sevilen ulusal haber, belgesel çocuk kanalları izleyebileceksiniz. Yayınları bilgisayar ve mobil cihazlarınızdan dilediğiniz yerde, Smart TV, Android TV ve Apple TV ile dilediğiniz zaman büyük ekranda HD kalite çanak anten kurulum derdi olmadan hemen izlemeye başlayın.

Türkiye özlemini yaşarken, sanki oradaymış gibi bütün yayınları oldukça makul fiyatlara izleyebilirsiniz. Ülkedeki haberlerden, en sevdiğiniz dizi ve yayın içeriklerine kadar her şeye kesintisiz erişin. Kampanya fiyatı 12 aylıktır ve aylık olarak oldukça makul fiyatlara denk gelmektedir.