1999 yılında temelleri atılan ve Türkiye'nin dijital televizyon yayıncılığı alanındaki öncü kuruluşu Digiturk, kuruluşundan bu yana sektördeki lider konumunu pekiştirerek, yüzlerce televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalı dijital kalitede görüntü ve ses ile üyelerine sunmaktadır. Zengin içerik portföyü ile eşsiz bir televizyon izleme deneyimi sunmayı hedefleyen Digiturk, Türkiye'deki ve yurtdışındaki abonelerine kesintisiz hizmet vermekte, kültür, spor, eğlence ve çok daha fazlasını evlerine taşımaktadır.

New Generation Media LLC olarak bizler, yurt dışında yaşayan değerli vatandaşlarımıza, Türkiye'deki benzersiz televizyon izleme kültürünü, çanak antene gerek duymadan, internet üzerinden sunma misyonunu üstlenmiş durumdayız. Digiturk'ün zengin deneyimi ve köklü geçmişinden beslenen şirketimiz, ABD'de Digiturk iş ortağı olarak faaliyet göstermekte, deneyimli kadrosu ile Türk televizyonlarını yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın ayağına getirmektedir.

Digiturk yurt dışı paketi kapsamında, spor tutkunlarından aile bireylerine, çocuklardan gençlere kadar herkesin ilgisini çekebilecek, geniş ve çeşitlilik arz eden kanal seçenekleri sunulmaktadır. Bu paket, yurt dışında yaşayan her Türk'ün, dil, kültür ve geleneklerini yaşatmasına olanak sağlarken, aynı zamanda Türkiye'nin en popüler ve kaliteli içeriklerine her an ulaşabilme imkanı tanımaktadır. Digiturk yurt dışında kullanım imkanı, dünyanın neresinde olursanız olun, Türkiye'deki evinizden uzakta dahi olsanız, sıcak bir yuva hissini ve kültürel bağları güçlü tutmanın bir yolu olarak karşınıza çıkmaktadır.

New Generation Media LLC olarak, Digiturk ile iş birliği içinde, yurtdışındaki vatandaşlarımıza yönelik sunduğumuz bu kapsamlı hizmet ile, siz değerli üyelerimizin hayatına değer katmayı, Türkiye ile olan bağlarınızı güçlendirmeyi ve sizlere evinizdeymişsiniz gibi bir izleme deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.