1. Digiturk Play Nedir?
Digiturk’ün özellikle Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dışındaki ülkelerden Digiturk yayınlarını internetten üzerinden izlemek isteyenlere vermiş olduğu hizmettir. Digiturk Play ile çanak anten olmadan Türkiye’nin en sevilen kanallarını ve Trendyol Süper Lig ve Trendyol 1. Lig maçlarının yayınlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca canlı yayını durdurup 12 saat geri alıp yayınları izleyebilirsiniz. Digiturk Play’de canlı yayınları dışında Tekrar izle ve Seç İzle servisleri ile sevdiğiniz dizileri ve filmleri dilediğiniz zaman dilediğiniz yer izleyebilirsiniz.
2. Nasıl Satın Alırım?
Satın almak istediğiniz paketi seçtikten sonra karşınıza çıkan üyelik formuna bilgilerinizi girerek kolayca üye olabilirsiniz. Satın alacağınız paket kapsamındaki tüm içerikleri webden, mobilden, tabletten veya Smart TV, Apple TV, Amazon Fire Stick üzerinden izleyebilirsiniz. Paketler hakkında detaylı bilgi için (www.digiturkplay.net/paketler) tıklayınız.
3. Yayınları izlemek için ne yapmalıyım ?
Digiturk Play yayınları izlemek için bir paket satın almalısınız. Paket seçeneklerimizden dilediğinizi seçip, hemen yayınları izlemeye başlayabilirsiniz
4. Digiturk Play paketlerini nerden satın alabilirim?

Digiturk Play sitesinde paketler sayfasında satın alabilirsiniz.

Paketler veya kampanyalar sayfasında satın almak istediğiniz planı seçin. Karşınıza gelen üyelik formuna bilgilerinizi girip ödeme yaparak satın alma işlemini yapabilirsiniz. Digiturk Play’de birçok ödeme seçeneği ile kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Aşağıdaki ödeme seçeneklerinden hangisi sizin için uygunsa paketinizin ücretini kolayca ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartları:

Dünya çapında tüm üyelerimizden Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB ve China UnionPay ödemelerini kabul ediyoruz. Ayrıca Fransa’daki üyelerimizden de Cartes Bancaires ödemelerini kabul ediyoruz.

Cüzdanlar:

Dünya çapında tüm üyelerimizden Apple Pay, Google Pay, Link ödemelerini kabul ediyoruz. Ayrıca USA’deki üyelerimizden de Amazon PayCash App Pay ödemelerini kabul ediyoruz.

Banka Yönlendirmeleri:

Giropay Alman bankalarının ve tasarruf bankalarının çevrimiçi ödeme yöntemidir. Giropay ile Almanya'daki üyelerimiz doğrudan banka hesaplarından çevrimiçi ödemeler yoluyla ödeme yapabilirler. Üyelerimiz, oturum açmak ve ödemeleri onaylamak için bankalarının ödeme sayfasına yönlendirilir. Giropay ile anlaşmalı banka ve tasarruf bankaları; BW Bank, Deutschen Bank, Postbank, Commerzbank, Sparkasse, Noris bank, Sparda Banken, BB Bank, Comdirect, MLP, PSD Bank, Volksbanken Raiffeisenbanken, 18222direct, Helaba dır.

EPS ile Avusturya'daki üyelerimiz doğrudan banka hesaplarından çevrimiçi ödemeler yoluyla ödeme yapmalarını sağlar. Üyelerimiz, oturum açmak ve ödemeleri onaylamak için bankalarının ödeme sayfasına yönlendirilir.

Bancontact ile Belçika’daki üyelerimiz doğrudan banka hesaplarından çevrimiçi ödemeler yoluyla ödeme yapmalarını sağlar.

Önce Al, Sonra Öde:

Affirm ile Kanada ve USA’deki üyelerimizden ödemelerini kabul ediyoruz.

Klarna ile Avrupa ve USA’deki üyelerimizden ödemelerini kabul ediyoruz.

Afterpay / Clearpay ile Avusturalya, Yeni Zelanda, Kanada, USA’deki üyelerimizden ödemelerini kabul ediyoruz.

Banka Hesabınızdan Ödeme:

Euro ödemeleriniz için aşağıdaki hesap bilgileri üzerinden ödemeleri kabul ediyoruz.

Hesap Adı: New Generation Media LLC  

BIC: TRWIBEB1XXX

IBAN: BE19 9676 6835 4012

USD ödemeleriniz için aşağıdaki hesap bilgileri üzerinden ödemeleri kabul ediyoruz.

Hesap Adı: New Generation Media LLC  

SWIFT/BIC: CMFGUS33

Account No: 822000676751

Ödeme sonrasında dekontunuzu paylaşırsanız paketinizin hemen eklenmesini sağlarız.

5. Üyelik İptali Nasıl Yapılır?
Paketini süre sonunda otomatik olarak iptal olacaktır. Ayrıca paket iptal işlemi ile ilgili bir talep yapamnıza gerek yoktur. 
6. Digiturk Play yayınlarını Hangi ülkelerden izleyebilirim.
İnternet bağlantısı sağladığınız tüm ülkelerden Digiturk Play yayınlarını izleyebilirsiniz. Web sitesin üzerinden yayınları sadece Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ülkelerinden izleyemezsiniz. Diğer tüm ülkelerden yayınları izleyebilirsiniz.  Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ülkelerinde bulunduğunuz dönemlerde Akıllı telefon, tablet, Smart TV, Android TV, Apple TV, Amazon Fire Stick üzerinden yayınlar izlenebilmektedir.
7. Digiturk Play paketimi nasıl yenileyebilirim ?
Paketinizin süresi  bitmesine yakın sizinle mail ve telefon ile bağlantıya geçeceğiz. Eğer kendiniz paket yenilemesi yapmak isterseniz. www.digiturkplay.net adresi üzerinden paket yenileme işlemlerini yapabilirsiniz. 
8. Aldığım paketten memnun kalmadım. Paketimi nasıl iptal edebilirim?
Paketinizi aldıktan sonra 14 içinde paket iptal imkanınız bulunmaktadır. [email protected] adresine üyelikte kullandığınız mail adresinizi, iptal sebebinizi ve telefon numaranızı yazarak iletebilirsiniz. Sizinle bağlantıya geçip iptal işlemlerini onaylayacağız. Bu işlem sonrasında bir kaç gün içinde, ödeme yaptığınız kredi kartınıza veya hesabınıza paket ücreti iade edilecektir. 
9. Yayın ve üyelik ile ilgili nasıl yardım alabilirim?
Her türlü talebinizi [email protected] adresine  iletirseniz sizinle en kısa süre bağlantıya geçip yardımcı oluruz. 
10. Aile Paketi nedir, hangi kanalları kapsar?
Aile Paketi Digiturk Play yayınlarını izleyebilmeniz için sahip olmanız gereken temel pakettir. beIN SPORTS kanalları dışındaki (ulusal, haber, çocuk ve yaşam temalı) kanalları kapsar. Güncel kanal listesini www.digiturkplay.net/kanallar adresinden inceleyebilirsiniz.
11. Spor Paketi nedir, hangi kanalları kapsar?
Spor Paketi, Aile Paketi’ne beIN SPORTS ve spor kanallarının eklenmiş halidir. Spor Paketi üyeleri canlı beIN SPORTS kanallarının yanı sıra SPOR içeriklerinin tümünü izleyebilmektedirler. Spor Paketi güncel kanal listesini abonelik sayfasında inceleyebilirsiniz
12. Kredi kartımla satın alma yapamıyorum.
Kredi kartınızda olabilecek limit yetersizliği, geçersiz kart veya diğer olası sorunlar için lütfen bankanızla temasa geçiniz. Kredi kartınızla ödemede sorun yaşadığınızda alternatif ödeme metodu olarak Havale /EFT aracılığı ile satın alma işleminizi yapabilirsiniz.
13. Yayınları kaliteli izleyebilmek için internet hızı ne olmalıdır ?
Yayınları kaliteli şekilde izleyebilmek için geniş bant internet hizmetine sahip olmanız ve minimum bağlantınızın 1Mbit/s veya üzeri olması tavsiye edilir. Web'te veya mobil cihazlarda kullanılan adaptive streaming teknolojisi ile internet hızınız min. 2mb ile Digiturk Play yayınlarını en kaliteli ve kesintisiz biçimde izleyebilirsiniz. Web veya mobil cihazlar anlık internet kullanımındaki değişimleri de saptar ve o anki kullanılabilecek internet hızına uyum sağlayarak yayının kopmadan iletilmesi için en uygun çözünürlükte çalışır
14. Görüntüde takılmalar ve mozaiklenme sorunları yaşıyorum. Ne yapmam gerekiyor?
Öncelikli olarak modem kapatılıp açılmalıdır. Eğer kablosuz modem kullanıyorsanız kutuyu kablo ile bağlayıp denenmelidir. Kablolu bağlantı üzerinden kontrol edildiğinde problem yok ise kablosuz bağlantı bulunduğunuz noktadan sağlıklı çalışmamasındandır.

Kablolu bir bağlantıda bu sorun yaşanıyorsanız bağlantı üzerindeki ekipmanlar kontrol edilmelidir. Öncelikli olarak farklı bir ethernet kablosu kullanılarak kontrol edilmelidir.  Kablolu bağlantı, PC veya başka bir cihaz ile kontrol edilir.

Farklı cihazlarda internet kullanımı var ise, sorun yaşandığı zamanlarda,  bu cihazlardaki internet bağlantısı kapatılarak kontrol edilir.

Youtube’dan içerik izleyerek aynı problemin olup olmadığı kontrol edilmelidir. Eğer Youtube’da sorun yaşamıyorken Digiturk Play’de sorun yaşıyorsanız ve bu sorun yaşadığınız içerikler belli ise Müşteri Hizmetlerini sorun yaşanan içeriklerin bilgisini verebilirsiniz. Müşteri temsilcileri teknik ekibe sorun yaşanan içerikleri bilgisini iletip çözümlenmesini sağlayacaklardır.
15. Smart TV'de Canlı Yayınlar Gelmiyor. Ne yapmam gerekir ?
Smart TV uygulamamızda Canlı Yayınlar bazı TV modellerinde sol tarafta yer alan menüde en altta kalmaktadır. Eğer menü üzerinde Canlı Yayınları görüyor ama oynatamıyorsanız modeminiz üzerinden internet bağlantınızı kapatıp tekrar açmalısınız. Modeminiz açıldıktan sonra televizyonunuzu kapatıp açarak bağlantılarınızı kontrol ediniz. 

Eğer DNS ayarlarınızı değiştirdiyseniz veya VPN uygulaması kullanıyorsanız bu uygulamaları devre dışı bırakınız. Devre dışı bıraktıktan sonra tekrar deneyiniz.
16. İnternet Bağlantı Sorunu yaşıyorum.
Güvenlik duvarı, antivirüs, spam (reklam) engelleyici veya VPN kullanıyorsanız öncelikle bu uygulamaları devre dışı bırakınız. Bu uygulamalar bağlantı sorunu yaşatabildiği gibi, donma, yayında gecikme gibi nedenlere sebep olabilmektedir.

Bu Uygulamaları kullanmıyorsanız veya devre dışı bıraktıysanız modeminiz üzerinden internet bağlantınızı kapatıp tekrar açmalısınız. Modeminizin üzerindeki tüm bağlantı ışıkları yandıktan sonra farklı bir tarayıcı üzerinden tekrar deneyiniz.
17. Donma/Yayının Geç Gelmesi Sorunu Yaşıyorum
Öncelikle cihazın bulunduğu ağa bağlı başka cihazların olmamasına, dosya indirme/yükleme veya farklı bir yayın alma işlemi yapılmadığına emin olmalısınız. Bu gibi durumlarda eğer bağlantı hızı yeterli seviyede değilse sorun yaşanabileceği hatırlanmalıdır. Bu gibi programlar veya devam etmekte olan işlemler durdurularak tekrar canlı yayın açılmalıdır.

Düşük donanımlı veya eski versiyonlu yazılım, tarayıcıda veya bilgisayarda açık olan yüksek sayıda uygulama RAM ve CPU'ya bindireceği yük sebebiyle görüntüde takılmaya sebep olabilir. Bilgisayarınızın donanımın yeterli olup olmadığının teyidi için başka bir site üzerinden içerikleri sorunsuz izleyip izleyemediğinizi deneyebilirsiniz.Tüm kontrol sonrası sorununuz halen devam ediyorsa açık olan tüm programlarınızı kapatıp bilgisayarınızı tekrar başlatmayı deneyebilirsiniz.
18. Digiturk Play Yurt Dışı Paketlerinde GS TV neden yok?
Galatasaray. yönetimi tarafından alınan karar ile 01 Ocak 2024 tarihinden itibaren uydu üzerinden yayın yapan GS TV yayınlarına son verilmiştir. Digiturk Play, bünyesinde yer alan bütün kanal yayınlarını, Digiturk uydu kanallarından alması sebebiyle GS TV'ye kanal listesinde yer verememektedir.