Canlı Yayını Durdur Canlı Yayını Durdur 12 Saat Geri Al İzle 12 Saat Geri Al İzle Tekrar İzle Tekrar İzle Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde İzle Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde İzle Kurulum Yok Kurulum Yok
digiturk play
1. Digiturk Play Nedir?
Digiturk’ün özellikle Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dışındaki ülkelerden Digiturk yayınlarını internetten üzerinden izlemek isteyenlere vermiş olduğu hizmettir. Digiturk Play ile çanak anten olmadan Türkiye’nin en sevilen kanallarını ve Trendyol Süper Lig ve Trendyol 1. Lig maçlarının yayınlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca canlı yayını durdurup 12 saat geri alıp yayınları izleyebilirsiniz. Digiturk Play’de canlı yayınları dışında Tekrar izle ve Seç İzle servisleri ile sevdiğiniz dizileri ve filmleri dilediğiniz zaman dilediğiniz yer izleyebilirsiniz.
2. Nasıl Satın Alırım?
Satın almak istediğiniz paketi seçtikten sonra karşınıza çıkan üyelik formuna bilgilerinizi girerek kolayca üye olabilirsiniz. Satın alacağınız paket kapsamındaki tüm içerikleri webden, mobilden, tabletten veya Smart TV, Apple TV, Amazon Fire Stick üzerinden izleyebilirsiniz. Paketler hakkında detaylı bilgi için (www.digiturkplay.net/paketler) tıklayınız.
3. Yayınları izlemek için ne yapmalıyım ?
Digiturk Play yayınları izlemek için bir paket satın almalısınız. Paket satın aldıktan sonra aktivasyon ekibimiz paketinizi tanımlayacaktır. Paketinizi tanımlanınca üyelik formunda belirttiğiniz mail adresinize, paketinizin tanımlandığının bilgisini içeren mail gelecektir. Eğer daha önceden Digiturk Play’e kayıtlı bir mail adresi ile paket aldıysanız, o mail adresinde kullandığınız şifre ile login olup yayınları izleyebilirsiniz. Eğer ilk defa kayıt olduysanız ve şifrenizi bilmiyorsanız ekranın sol alt köşesinde yer alan whatsapp ikonu üzerinden yeni şifre talebinizi iletebilirsiniz. Destek ekiplerimiz üyelik şifreniz konusunda size yardımcı olacaklardır.
4. Digiturk Play paketlerini nerden satın alabilirim?

Digiturk Play sitesinde paketler sayfasında satın alabilirsiniz.

Paketler veya kampanyalar sayfasında satın almak istediğiniz planı seçin. Karşınıza gelen üyelik formuna bilgilerinizi girip ödeme yaparak satın alma işlemini yapabilirsiniz. Digiturk Play’de birçok ödeme seçeneği ile kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Aşağıdaki ödeme seçeneklerinden hangisi sizin için uygunsa paketinizin ücretini kolayca ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartları:

Dünya çapında tüm üyelerimizden Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB ve China UnionPay ödemelerini kabul ediyoruz. Ayrıca Fransa’daki üyelerimizden de Cartes Bancaires ödemelerini kabul ediyoruz.

Cüzdanlar:

Dünya çapında tüm üyelerimizden PayPal, Apple Pay, Google Pay, Link ödemelerini kabul ediyoruz. Ayrıca USA’deki üyelerimizden de Amazon PayCash App Pay ödemelerini kabul ediyoruz.

Banka Yönlendirmeleri:

Giropay Alman bankalarının ve tasarruf bankalarının çevrimiçi ödeme yöntemidir. Giropay ile Almanya'daki üyelerimiz doğrudan banka hesaplarından çevrimiçi ödemeler yoluyla ödeme yapabilirler. Üyelerimiz, oturum açmak ve ödemeleri onaylamak için bankalarının ödeme sayfasına yönlendirilir. Giropay ile anlaşmalı banka ve tasarruf bankaları; BW Bank, Deutschen Bank, Postbank, Commerzbank, Sparkasse, Noris bank, Sparda Banken, BB Bank, Comdirect, MLP, PSD Bank, Volksbanken Raiffeisenbanken, 18222direct, Helaba dır.

EPS ile Avusturya'daki üyelerimiz doğrudan banka hesaplarından çevrimiçi ödemeler yoluyla ödeme yapmalarını sağlar. Üyelerimiz, oturum açmak ve ödemeleri onaylamak için bankalarının ödeme sayfasına yönlendirilir.

Bancontact ile Belçika’daki üyelerimiz doğrudan banka hesaplarından çevrimiçi ödemeler yoluyla ödeme yapmalarını sağlar.

Önce Al, Sonra Öde:

Affirm ile Kanada ve USA’deki üyelerimizden ödemelerini kabul ediyoruz.

Klarna ile Avrupa ve USA’deki üyelerimizden ödemelerini kabul ediyoruz.

Afterpay / Clearpay ile Avusturalya, Yeni Zelanda, Kanada, USA’deki üyelerimizden ödemelerini kabul ediyoruz.

Banka Hesabınızdan Ödeme:

Euro ödemeleriniz için aşağıdaki hesap bilgileri üzerinden ödemeleri kabul ediyoruz.

Hesap Adı: New Generation Media LLC  

BIC: TRWIBEB1XXX

IBAN: BE19 9676 6835 4012

USD ödemeleriniz için aşağıdaki hesap bilgileri üzerinden ödemeleri kabul ediyoruz.

Hesap Adı: New Generation Media LLC  

SWIFT/BIC: CMFGUS33

Account No: 822000676751

Ödeme sonrasında dekontunuzu paylaşırsanız paketinizin hemen eklenmesini sağlarız.

5. Üyelik İptali Nasıl Yapılır?
Paketini süre sonunda otomatik olarak iptal olacaktır. Ayrıca paket iptal işlemi ile ilgili bir talep yapamnıza gerek yoktur.